Elbette sırlarım var. Olmaz mı? Eminim benim sırlarım da herkesinki kadardır, daha fazla değil. Üstelik öyle büyük sırlardan söz etmiyorum. Her günkü sıradan şeyler. İşte ilk aklıma gelenler: Kate Spade çantam çakma.

NATO’nun açılımını bilmiyorum. Hatta neyi temsil ettiğini de. Elli sekiz kiloyum, erkek arkadaşım Connor’ın sandığı gibi elli iki değil. Evdeki balığımız Sammy annemle babamın Mısır’a giderken bakmam için bana bıraktığı balık değil. İş arkadaşım Artemis beni gerçekten çok sinir ettiğinde, yani hemen hemen her gün, saksı çiçeğini portakal suyuyla besliyorum. Derinlerde bir yerde her zaman, herkesten farklı olduğuma ve muhteşem, yepyeni bir hayatın beni hemen köşede beklediğine dair güçlü bir inanç taşımışımdır. Şu gri takım elbiseli herifin deminden beri neler anlattığı hakkında hiçbir fikrim yok. Artı, adını da unuttum. Ve daha onunla tanışalı on dakika oldu. Emma Corrigan’ın hepimiz gibi sırları vardı. Ama bir gün hepsini uçakta tanıştığı bir yakışıklıya anlatıverdi. Aslında sırlarımızı bir daha hiç görmeyeceğimiz birine anlatmamız oldukça doğal. Tabii onun bir yabancı olmadığını öğrenirsek işler biraz karışabilir.

 

“Alışverişkolik serisinin yazarından, markası olan zekası ve eşsiz mizahıyla dolu, muhteşem bir roman.”
Booklist

₺27,00
₺36,00

Yalnız çiçek Lillian Hargrove, yaşamının neredeyse tamamını altın kafesinin parmaklıkları arasında, gerçek bir aşk ve hayat arkadaşı hasretiyle geçirmiştir. Tanıyıp güvendiği bir ressamdan aldığı modellik teklifi karşısında tek bir an bile tereddüt etmez. Uzanarak verdiği iddialı pozun halka açık bir sergide sergileneceğini öğrendiğindeyse dünyası başına yıkılır.

Onu içine düştüğü bu skandaldan sadece bir kişinin yardımı kurtarabilecektir: Kalbi gece kadar karanlık Warnick Dükü’nün yardımı.

Warnick Dükü, aristokrasi dahil İngilizlere özgü her şeyden nefret etmektedir. Birleşik Krallık’ın en saygı duyulan dukalıklarından birine sahip olmasına rağmen hiçbir şey umurunda değildir –özellikle de sahip olduğu unvanın getirdiği çeşitli himaye sorunlarıyla karşı karşıya kaldıktan sonra.

Yine bu himaye sorunlarından biri sebebiyle Londra’ya gitmek zorunda kalan Warnick Dükü’nün tek amacı, hayatta hiç kimsesi olmadığından Warnick ailesinin himayesine bırakılmış Lillian’ı bulmaktır. Onu uygun bir adayla evlendirip artık başkasının problemi olacağına emin olduktan sonra, İskoçya’daki sessiz ve normal hayatına geri dönmek niyetindedir. Ancak âşık olmadan asla evlenmeyeceğini söyleyen Lillian söz konusuyken, işlerin

Warnick Dükü’nün istediği kadar kolay ilerlemeyeceği kesindir.

₺24,37 KDV Dahil
₺32,50 KDV Dahil

Lenore, kırsalda babasına bakarak geçirdiği sessiz sakin hayatından son derece memnundur ve evlenmek gibi bir niyeti yoktur. Göz önünde olmamayı tercih ederek çevresine karşı ilgisiz kalmaya çalışır. Ama boşuna!

Her ne kadar Lenore kendini garip gözlüklerinin ve umursamadan topladığı saçlarının arkasına saklasa da muhteşem güzelliğini kapatamaz. Kadınlar konusunda kötü bir şöhrete sahip olan karşı konulmaz Eversleigh Dükü Jason onu fark eder.

Lenore’un gizlediği gerçek benliğini gören Jason, onun kalbini yumuşatmaya kararlıdır ve bu yüzden ona karşı beslediği duygularında oldukça ısrarcı davranır.

Yazdığı tarihi aşk romanlarıyla New York Times, Publishers Weekly, Wall Street Journal, USA Today’de en çok satan kitaplar listesinde yer alan Stephanie Laurens eşi ve iki kızı ile birlikte Avustralya’da yaşamaktadır.

₺20,62 KDV Dahil
₺27,50 KDV Dahil

SEVDİĞİM

TÜM ERKEKLERE

 

Ya şimdiye dek âşık olduğunuz her erkek onlar hakkında ne düşündüğünüzü öğrenseydi?.. Hem de hepsi aynı anda!

 

Lara Jean aşk mektuplarını annesinin verdiği bir şapka kutusunda saklıyordu. Bunlar başkasından aldığı mektuplar değil, kendi yazdıklarıydı. Sevdiği her çocuk için bir; toplam beş tane. Yazarak kalbi ile ruhundakileri dışarı dökebiliyor ve gerçek hayatta asla söyleyemeyeceği duyguları mektuba aktarabiliyordu çünkü onları sadece kendisi görecekti. Tabii bu gizli mektuplar postalanınca durum değişti ve böylece Lara Jean’in hayali aşk hayatı birdenbire kontrolden çıktı...

 

 

“Lara Jean’in şaşkın, sakar, erkekler konusunda deneyimsiz kişiliği bu dokunaklı hikâyeye özgünlük ve cazibe katıyor.”

Publishers Weekly

 

“Bu sevimli, neşeli aşk hikâyesi sayesinde okurlar kitabı

bitirdikten çok sonra bile Song kardeşleri ve hayatlarındaki erkekleri hatırlayacak.”

School Library Journal

 

“Ergenlik döneminin ve gençlik aşkının zorlu keşiflerini anlatıyor.”

Kirkus

 

“Yazarken kendimi hiç tutmuyorum. O kişi asla okumayacakmış gibi yazıyorum çünkü asla oku­mayacak. Tüm gizli düşüncelerimi, tüm gözlem­lerimi, içimde biriktirdiğim her şeyi mektuba döküyorum. Bitirdiğimde zarfı kapayıp adresi yazıyorum ve şapka kutuma koyuyorum. Düşünürsek tam manasıyla aşk mektubu sayıl­mazlar. Artık daha fazla âşık olmak istemedi­ğim zaman yazıyorum. Veda etmek için. Çünkü yazdıktan sonra beni tüketen bu aşk tarafından tüketilmem sona eriyor. O da benim gibi muzla mı sever diye düşünmeden mısır gevreğimi yiye­biliyorum; aşk şarkılarına onu anmadan eşlik edebiliyorum. Eğer aşk ele geçirilmeyse, mek­tuplarım da benim şeytan çıkarma ritüelim sayı­labilir. Mektuplarım beni özgür kılıyor. Ya da en azından öyle olmasını umuyorum.”

 

 

NOT: SENİ HÂLÂ SEVİYORUM

 

AŞK KOLAY DEĞİLDİR.

ONU BU KADAR MUHTEŞEM KILAN DA BU!

 

 

LARA JEAN VE PETER’IN SÖZLEŞMESİNDE AŞAĞIDAKİ MADDELER YER ALIYORDU:

• PETER BEŞ DAKİKADAN FAZLA GECİKMEYECEK.

• LARA JEAN, PETER’A HERHANGİ BİR EL İŞİ YAPTIRMAYACAK.

• PETER HER GECE UYUMADAN ÖNCE LARA JEAN’İ ARAMAK ZORUNDA DEĞİL AMA İSTERSE ARAYABİLİR.

• LARA JEAN SADECE CANI İSTEDİĞİNDE PARTİLERE GİDECEK.

• PETER, LARA JEAN HER İSTEDİĞİNDE ONU ARABAYLA ALACAK.

• LARA JEAN VE PETER BİRBİRLERİNE HER ZAMAN DÜRÜST OLACAKLAR…

 

LARA JEAN, PETER’A GERÇEKTEN ÂŞIK OLACAĞINI AKLININ UCUNDAN DAHİ GEÇİRMEZDİ.

 

İlişki oyunları bir gün gerçek olunca işler zorlaşmaya başlar, internette yayılan ve bütün okulun izlediği öpüşme videolarıyla da iyice karmaşık bir hal alır. Üstüne üstlük Peter eski sevgilisiyle daha çok vakit geçirmeye başlar. Yoksa onu hâlâ unutamamış mıdır? Bu sırada, geçmişinde önemli bir yere sahip olan John yeniden ortaya çıkınca Lara Jean ondan hâlâ çok hoşlandığını fark eder. Peki aynı anda iki kişiden hoşlanmak mümkün mü? Lara Jean bu sıkıntılı ve kafa karışıklığıyla dolu süreci atlatmayı başarabilecek mi?

 

“Samimi diyaloglar, kalpleri ısıtacak kardeşlik bağı ve gerçekçi anlatımıyla kitaplığınızda kesinlikle bulunması gereken bir kitap.”

School Library Journal

 

 

ŞİMDİ VE SONSUZA DEK, LARA JEAN

 

LARA JEAN VE PETER’IN DÜZELTİLMİŞ SÖZLEŞMESİ

 

 

PETER HAFTADA BİR KEZ LARA JEAN’E MEKTUP YAZACAK. ELLE YAZILMIŞ MEKTUP, E-POSTA DEĞİL.

 

LARA JEAN, PETER’I HER GÜN ARAYACAK. TERCİHEN YATMADAN ÖNCE GÜNÜN SON KONUŞMASI OLACAK.

 

LARA JEAN, SEÇTİĞİ BİR DUVARA PETER’IN FOTOĞRAFINI ASACAK.

 

PETER KUPÜR ALBÜMÜNÜ MASASININ ÜZERİNDE TUTACAK Kİ KENDİSİYLE İLGİLENEN BİRİ OLURSA SEVGİLİSİ OLDUĞU GÖRÜLSÜN.

 

PETER VE LARA JEAN BİRBİRLERİNE HER ZAMAN DOĞRUYU SÖYLEYECEKLER, ZOR OLSA DA.

 

PETER, LARA JEAN’İ HER ZAMAN TÜM KALBİYLE SEVECEK.

 

“Tatlı ve komik.”

Entertainment Weekly

 

“Han’ın hikâyesi zamanın ötesinde. Sonuyla hayranlarını memnun edecek tatlı bir aşk hikâyesi.”

VOYA

 

 

LARA JEAN’İN

OKULDAKİ SON YILI TEK KELİMEYLE HARİKA!

 

Üstelik sabırsızlıkla beklediği daha pek çok şey var: New York’a yapılacak sınıf gezisi, erkek arkadaşı Peter’la gideceği okul balosu, mezuniyetten sonraki Plaj Haftası ve babasının düğünü. Sonrasındaysa Peter’la üniversiteye gidecektir, hem de hafta sonları eve gelip çikolatalı kurabiye yapabileceği kadar yakın bir üniversiteye.

Genç kız hayatın daha iyi olamayacağını düşünür, ta ki bazı beklenmedik haberler alana dek.

Değişimden korkan Lara Jean tüm planlarını baştan yapmak zorunda kalacaktır… Ancak kalbiniz ile aklınız farklı şeyler söylüyorsa hangisini dinlemelisiniz?

₺112,50 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Güçlü bir İskoç şefinin gayrimeşru oğlu olan Duncan Campbell, işlemediği bir suç yüzünden on yıldır sürgündedir. Hain damgasının gölgesinde geçirdiği yılların ardından, adını temize çıkarma isteğine daha fazla karşı koyamaz ve İskoçya’ya geri dönmeye karar verir. Bu, ihanetini unutamadığı tek kişinin, aşkın yıkıcı gücünü ona kanıtlayan kadın olan Jeannie Gordon’un yardımını istemesi anlamına gelse bile...

 

Jeannie Gordon, aşkını ve güvenini paramparça eden adamı yıllar sonra karşısında bulunca, hayatı yeniden tepetaklak olur. Artık o âşık ve saf kız değildir, tehlikeli sırları olan bir kadına dönüşmüştür. Ancak Duncan ve Jeannie, güvensizlik ve ayrılıkla harmanlanmış olsa bile, aralarındaki tutkunun daha cesur bir şekilde tekrar alevlenmesine karşı koyamazlar. Çözmeleri gereken entrikaların ortasında kalmış olmalarına rağmen kabullenmeleri gereken bir gerçek vardır; o da kaderlerinin birbirine mühürlenmiş olduğudur...

₺30,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil

Herkes bir sevgili ister hayatında. Bazısı için ruh eşim, bazısı için öteki yarım, bazısı için doğru insan derken herkes birine âşık olur. Ama ne olursa olsun, âşık olacağı insanı kendisi seçer. Seçerdi.


Altı yıl öncesine kadar böyleydi.


Altı yıl önce hiç kimsenin ne olduğunu tam olarak açıklayamadığı bir şey oldu. İnsanların göğüslerinde, tam kalplerinin üzerinde, ruh eşlerinin, öteki yarılarının, doğru insanlarının ya da işte her neyse –sevgililerinin– isimleri belirmeye başladı. Tıpkı bir dövme gibi. Üstelik o kişinin imzası şeklinde. On sekiz yaşına girilen gece o İsim ortaya çıkıyordu. Bu olay başladığında on sekiz yaşını geçmiş olanlar içinse İsim kendini aniden gösterdi.


Evli olan, sevgilisi olan ya da bir ilişkiye başlamak üzere olan milyonlarca kişi, belki de onlarca yıldır birlikte oldukları kişinin, hayatlarını geçirmeleri gereken kişi olmadığını öğrendiler. Ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı.


Aşklar eskisi gibi yaşanmıyordu artık. Sanki herkes bir anda kime ait olduğunu öğrenmişti ve ondan başkasıyla olursa dünyanın en mutsuz insanı olacaktı.

₺20,62 KDV Dahil
₺27,50 KDV Dahil
₺25,50 KDV Dahil
₺34,00 KDV Dahil
₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺24,37 KDV Dahil
₺32,50 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺9,03 KDV Dahil
₺12,04 KDV Dahil
₺24,37 KDV Dahil
₺32,50 KDV Dahil
₺20,62 KDV Dahil
₺27,50 KDV Dahil
₺20,25 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺28,00 KDV Dahil
₺20,84 KDV Dahil
₺27,78 KDV Dahil
₺30,75 KDV Dahil
₺41,00 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil
₺38,00 KDV Dahil
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺16,88 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
₺18,75 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺18,75 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺17,36 KDV Dahil
₺23,15 KDV Dahil
₺10,42 KDV Dahil
₺13,89 KDV Dahil
₺23,25 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺39,75 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil
₺26,17 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺12,75 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺12,75 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺14,63 KDV Dahil
₺19,50 KDV Dahil
₺19,45 KDV Dahil
₺25,93 KDV Dahil
₺12,75 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺19,45 KDV Dahil
₺25,93 KDV Dahil
₺16,50 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺8,33 KDV Dahil
₺11,11 KDV Dahil
₺8,33 KDV Dahil
₺11,11 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺28,00 KDV Dahil
₺11,25 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺25,50 KDV Dahil
₺34,00 KDV Dahil
₺24,31 KDV Dahil
₺32,41 KDV Dahil
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺25,50 KDV Dahil
₺34,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺26,25 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺30,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺23,25 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺14,58 KDV Dahil
₺19,44 KDV Dahil
₺11,25 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺23,25 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺34,65 KDV Dahil
₺46,20 KDV Dahil
₺23,25 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺24,31 KDV Dahil
₺32,41 KDV Dahil
₺23,25 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺11,81 KDV Dahil
₺15,74 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺36,00 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺20,77 KDV Dahil
₺27,69 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺9,75 KDV Dahil
₺13,00 KDV Dahil
₺34,65 KDV Dahil
₺46,20 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺11,25 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺14,63 KDV Dahil
₺19,50 KDV Dahil
₺15,75 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺18,75 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺17,62 KDV Dahil
₺23,50 KDV Dahil
₺24,37 KDV Dahil
₺32,50 KDV Dahil
₺17,25 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
₺17,25 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
₺13,89 KDV Dahil
₺18,52 KDV Dahil
₺15,75 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺32,00 KDV Dahil
₺13,19 KDV Dahil
₺17,59 KDV Dahil
₺16,50 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺28,00 KDV Dahil
₺27,71 KDV Dahil
₺36,94 KDV Dahil
₺16,67 KDV Dahil
₺22,22 KDV Dahil
₺20,62 KDV Dahil
₺27,50 KDV Dahil
₺16,67 KDV Dahil
₺22,22 KDV Dahil
₺16,50 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺13,50 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺9,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺29,63 KDV Dahil
₺39,50 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 >
< style >. async - hide { opacity : 0 ! important } < /style>