AKORDİYON! 
YEPYENİ BİR EĞLENCE! 
KATLANIR RESİMLERDEN OLUŞAN BU PANAROMİK BOYAMA KİTABI İLE YARATICI SAATLER GEÇİRECEKSİN. BİTTİĞİ ZAMAN ODANIN DUVARLARINA ASABİLİR, AİLENE VE ARKADAŞLARINA SERGİLEYEBİLİRSİN!
23,20 ₺ KDV Dahil
29,00 ₺ KDV Dahil
Sana Kek Yaptım 

Akademisyen Anne olarak tanınan Saniye Bencik Kangal’ın ilk çocuk kitabı Sana Kek Yaptım, babaları mutfağa sokuyor, evleri mis kokularla dolduruyor, çocukların başına eğlenceli işler açıyor. Dilerseniz aynı fırından çıkan Benim Kapkek Kitabım adlı etkinlik kitabıyla eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
*** 
Demir ve Güneş kek yapmayı ve yemeyi çok seviyor. Yine bir gün kek yaparken aksilikler bir türlü peşlerini bırakmıyor! Acaba bunca aksiliğe rağmen kekleri fırına girebilecek mi? 
Saniye Bencik Kangal’ın yazdığı bu eğlenceli öyküye, Ayşın Delibaş Eroğlu rengârenk çizimleriyle eşlik ediyor…
47,84 ₺ KDV Dahil
59,80 ₺ KDV Dahil
Benim Kapkek Kitabım: 
Eğlenceli Gelişim Etkinlikleri 
Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal 
Resimleyen: Öznur Sönmez 


Benim Kapkek Kitabım hem çocuğunuzla geçireceğiniz nitelikli zamanlara katkı sağlamak hem de çocuğunuzun gelişimini bütünsel olarak desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. 
Kitapta yer alan etkinlikler çocukların tüm gelişim alanları ve çoklu zekâ türleri göz önüne alınarak tasarlanmış; etkinlikler oluşturulurken Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı’nda yer alan kazanımlar, göstergeler ve gelişim özellikleri dikkate alınmıştır. Hangi etkinliğin hangi gelişim alanını, gelişimin hangi yönünü ve hangi çoklu zekâ türünü desteklediği de kitapta belirtilmiştir
23,92 ₺ KDV Dahil
29,90 ₺ KDV Dahil
Eğlenceli Domino Oyunu, çocuğunuzun dikkatini güçlendirirken, zihinsel algısını ve el-göz koordinasyonunu geliştirecek.
31,92 ₺ KDV Dahil
39,90 ₺ KDV Dahil
Eğlenceli hafıza kartlarından oluşan Eşleştirme Oyunu, çocukların zihinsel algısını geliştirirken, hafıza ve dikkat gelişimini de destekleyecek.
47,92 ₺ KDV Dahil
59,90 ₺ KDV Dahil
Kızlar, bu kitaba bayılacak! 

Prenses İnci ve kız kardeşleriyle tanışmaya ne dersiniz? 

Yaratıcı ve interaktif bir eğlence sizi bekliyor! 

Etkinlikler, bulmacalar, yeniden kullanabileceğiniz 50 renkli çıkartma ve daha neler neler! 

Çocuğunuz, İnci’nin kral babası ve tavşanı Ponpon’la macerasını okurken 
hem eğlenecek hem de öğrenecek.
4,88 ₺ KDV Dahil
6,50 ₺ KDV Dahil
Kızlar, bu kitaba bayılacak! 
Prenses İnci ve kız kardeşleriyle tanışmaya ne dersiniz? 
Yaratıcı ve interaktif bir eğlence sizi bekliyor! 
Etkinlikler, bulmacalar, yeniden kullanabileceğiniz 50 renkli çıkartma ve daha neler neler! 
Çocuğunuz, İnci’nin kral babası ve tavşanı Ponpon’la macerasını okurken 
hem eğlenecek hem de öğrenecek.
4,88 ₺ KDV Dahil
6,50 ₺ KDV Dahil
Ormanda yaşayan hayvanlarla afacan Maşa birlikte oyun oynamayı çok sever. Hepsi eski sirk yıldızı Koca Ayı’nın kulübesinde buluşurlar. Maşa ve Koca Ayı’nın arkadaş çevresinde kurtlar, tavşan, sincap, kirpi, köpek, keçi ve daha birçok orman canlısı bulunur. Onlar oyun oynamaya her an hazırlar. Bu ormanda seni de bol bol sevgi, ilgi, kahkaha ve kucaklama bekliyor! Haydi, Maşa ve Koca Ayı’nın bir gününün nasıl geçtiğini ve kimlerle oynadığını öğren. Noktaları birleştir, resimleri boya, Maşa ile Koca Ayı’nın eski ve yeni arkadaşlarını tanı. Tüm zamanların en enerjik, en coşkulu ve en neşeli afacanı, seni birlikte eğlenmeye çağırıyor! Kalemlerinle boyalarını hazırla! Keyifli saatlerin tadını çıkarmaya başla…
7,50 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
Resim çizmeyi seviyor musun ? 
Mesela KEDİ çizebilir misin? Evet mi? Ooo,nu harika! Peki ya uzun kulaklı TAVŞAN çizebilir misin? Yine mi evet! İşte bu da harika! Peki ZÜRAFA,PAPAĞAN,KARINCA çizebilir misin? Hayır mı? Hiç üzülme! Bu kitap sana onları ve daha bir çok sevimli hayvanın resmini çizmeyi öğretecek! 
Haydi o zaman,sıra sende ! Kalemini al,aşamaları takip et ve çizmeye başla!
12,00 ₺ KDV Dahil
15,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >