Lodos Yayıncılık olarak, çok ciddî çabalar harcayarak 600 Soruda my Geometri Çözümlü Soru Bankası kitabımızı sizlere sunmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. 
Geometrinin sınavlarda önemli olduğunun bilincindeyiz çünkü geometri, “bir görme işi”dir. Biz de bu anlayışla hareket ettik. Öncelikle geçmiş yıllardaki çıkmış sınav sorularını ayrıntılı bir biçimde inceleyerek soru kalıplarını ve içeriklerini bu sınavlarla örtüşecek biçimde olmasına özen gösterdik. 
600 Soruda my Geometri Çözümlü Soru Bankası kitabımız, sizi uçsuz bucaksız soru ve sorunlar kaosundan kurtaracaktır. Güncelleştirilmiş en yeni şekliyle ve MEB kazanım ölçekli sorularla karşınızdayız. Bu kitabın bir özelliği de bazı özel soruların üstünde belirttiğimiz üniversitelerin bölüm adları yer almaktadır. Bu soruları bir dakika içinde çözdüğünüz takdirde o bölümlere yerleşeceğinizi unutmayınız.
₺11,20 KDV Dahil
₺14,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil

Kitabın Tanıtımı: ÖSYM’nin değişen sınav sistemine uygun hazırlanmıştır. Üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin sınav öncesi genel tekrar yapmasını sağlar. Sorular hazırlanırken lise müfredatı, üniversiteye giriş sınavı soruları, konu dağılımları, soru tipi ve seviyeleri dikkatle incelenmiştir.

Soruların tamamı video çözümlüdür. Video çözümleri öğrencilerin konu tekrarı yapmalarını sağlayarak bilgilerini pekiştirir. Sınavların cevap anahtarlarına ve soru çözümlerine Evrensel Dijital uygulamasından ulaşılabilir. Uygulamayı PC üzerinden www.evrenseldijital.com adresinden, akıllı telefondan “evrenseldijital” uygulamasını telefonuna indirerek kullanabilirler.

Denemenin optik formlarını www.evrenseldijital.com adresinden indirebilirsiniz. Uygulamanın “optik oku” seçeneğinden optik formunuzu 5 saniye gibi kısa sürede okutarak doğru, yanlış, boş ve netlerinizi tespit edebilir, sistemi kullananlar arasından il ve ülke geneli sıralamanızı görebilirsiniz.

Akıllı telefonların Android ve IOS platformlarında ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabilirler.

Akıllı tahtaya tam uyumludur.

₺15,00 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
1