Çocuklar... Üzerlerine titrediğimiz, en değerli varlıklarımız... Onları erdemli, yüksek ahlaklı, değerlerimizi bilen ve sahip çıkanbireyler olarak yetiştirmek herkesin ortak amacı. Bunu da en önemli aracı masallar. işte "Bıcır Bıcır Masallar" Kitabı da buradan yola çıkarak hazırlandı. "Değerler Eğitimi"temel alınarak her masalda bir çok değer işlendi. Her masalın sonundaki "Okudum Anladım" çalışmaları ve "Değerler Etkinlikleri"ile değerler eğitimi etkin bir şekilde verilmiştir.
₺10,85 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
Çocuklar... Üzerlerine titrediğimiz, en değerli varlıklarımız... Komik duruma düşmemek, Kitap Okumak, izinsiz kimsenin eşyasını Karıştırmamak. İşte "Bıcırık Masallarımız" kitapları da buradan yola çıkarak hazırlandı. "değerler Eğitimi" temel alınarak her masalda bir çok değer işlendi.
₺10,85 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
Toplumumuzu bir arada tutan değerlerimizi yaşatmanın en iyi yolu, onları çocuklarımıza doğru ve uygun bir dille aktarabilmektir. Bunun da en önemli aracı şüphesiz ki masallarımız ve fıkralarımız...Bu kitapta, en kıymetli varlığımız olan çocuklarımıza öz kültürümüzün ayrılmaz parçası olan Karagöz ve Hacivat, veKeloğlan'dan masal ve fıkraları verilmektedir.Her masalın sonundaki "Okudum-Anladım", "Masal Özeti" ve "Sözlük" etkinlikleri ile değerlerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır.
₺10,85 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
Tekir'den Masallar Değerler Eğitimi 
Masal okuyan çocuk; 
Bilgilenir, hayatı tanır, kendine güven duygusu geliştirir, başarma isteğine sahip olur, olumlu modellerle özdeşim kurar, problemler karşısında çözüm üretme yeteneğini ve hayal dünyasını geliştirir, sözcük dağarcığını zenginleştirir, öğrenmeye karşı merakı artar, kendini ifade etme yeteneği kazanır. 
''Pamuk'tan Masallar'' adlı kitabımız çocuklara okumayı sevdirecek bir masal kitabı. Çocuklar; hem masal kahramanlarının gizemli dünyasından maceradan maceraya koşacak hem de masallar yoluyla dramatize edilen ahlaki değerleri öğrenecekler. 
''Değerler Eğitimi''ni temel aldığımız kitabımızda, her masalda birden fazla değer işlendi. ''Değerler Eğitimi''nde sadece masalların anlatımıyla sınırlı kalınmadı. '' Okudum-Anladım'' çalışmaları ile değerler kalıcı hale getirildi. 

- Yalan Söylememek 
- Nezaketli Olmak 
- Kıskançlık Yapmamak 
- Merhametli Olmak 
- Sabırlı Olmak 
- Alay Etmemek 
- Saygılı Olmak 
- Adaletli Olmak
₺10,85 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
“Eğer bir insan kendi işini kendi yapmaya karar verdiyse, bilinki o işte artık gecikme olmayacaktır.” 
Her dönem güncelliğini koruyarak zamana meydan okuyan Ezop Masalları, çocuklara bin bir çeşit insanı anlatıyor. MÖ 6. Yüzyılda yaşadığı düşünülen Eski Yunan masalcı Ezop tarafından anlatıldığına inanılan bu masallarla çocuklar; adalet, dostluk, dürüstlük, cesaret, cömertlik, alçak gönüllülük gibi değerleri hayvan öyküleri üzerinden öğreniyor. 
Tarla Kuşu ve Yavruları’nın hikâyesinde, yeni ekilmiş bir tarlaya yuvalanan annekuş, tarla sahibinin kendi işini kendi yapmaya karar vermesiyle yavrularına artık bu işin ertelenmeyeceğini ve başka bir yere uçma zamanının geldiğini anlatıyor. Kitapta 2 sürpriz Ezop masalı daha yer alıyor. Çocuklar once masalları okuyor, ardından ‘Kendi Masalımızı Yazalım Etkinliği’ ile hayal gücünü kullanarak yepyeni hayvan öyküleri yazıyor. 
SERİNİN DİĞER KİTAPLARI: 
AslanPostuGiyenEşek 
PalavracıGezgin 
Kuşlar, VahşiHayvanlarveYarasa 
Tilki İle Leylek 
Ayı İle İkiMaceracı 
TavşanveArkadaşları 
ÇiftçiveOğulları
₺6,00 KDV Dahil
₺7,50 KDV Dahil
₺11,25 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺3,68 KDV Dahil
₺4,90 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺8,40 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺5,62 KDV Dahil
₺7,50 KDV Dahil
₺5,62 KDV Dahil
₺7,50 KDV Dahil
₺11,25 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺6,40 KDV Dahil
₺8,00 KDV Dahil
₺28,80 KDV Dahil
₺36,00 KDV Dahil
₺7,20 KDV Dahil
₺9,00 KDV Dahil
₺10,80 KDV Dahil
₺13,50 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >