Elinizdeki kitap, öğrenmekte olduğunuz dili daha etkili ve yetkin kullanabilmeniz için sizlere yeni imkânlar sunacak ve yeni bakış açıları kazandıracaktır. Hâlihazırda B2 ve C1 seviyeleri için hazırlanan bu kitapların önumuzdeki döneme A1, A2 ve B1 seviyeleri için de hazırlanarak serinin tamamlanacağı mujdesini şimdiden vermek isteriz.

Yabancı dil öğretimi okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerileri uzerine inşa edilmektedir.

Sınıf ortamında konuşma ve yazma becerilerinde zaman ve çeşitli imkânsızlıklar sebebiyle kontrol mekanizması daha az işler. Bu yuzden öğrencilerin konuşma ve yazma becerilerinin gelişmesi için sınıf ortamından uzak ve nispeten ders dışı birtakım etkinliklere ihtiyaç vardır.

Konuşma ve yazma kulupleri öğrencilerin bu ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte hazırlanmış ve elinizdeki kitap da bu amaca

uygun tasarlanmıştır.

Konuşma ve yazma becerilerinin gelişmesine katkı sunacağına inandığımız bu kitap, sekiz hafta konuşma ve sekiz hafta yazma olmak uzere toplam on altı haftalık bir kulup etkinliklerini içermektedir. Her unitede temel bir konudan hareketle yazma ve konuşma becerisinin kazanımlarını ölçen etkinlikler hazırlanmıştır. Söz konusu etkinliklerin öğretici rehberliğinde yapılması daha uygun olur fakat öğrenci merkezli ve öğrencinin aktif katılımının sağlandığı kulup faaliyetleri hiç şuphe yok ki daha faydalı olacaktır .

Kulup faaliyetlerinde yapacağınız etkinlikler sizin karşılıklı ve bağımsız konuşma becerinizi geliştirecek, kişisel kelime servetinizi zenginleştirecek ve hedef dilde okuyup anlama

becerinizi pekiştirecektir. Ayrıca kulup faaliyetlerinin her etkinliğinde öğrenci, öğreticiden geri bildirim alma imkânına da sahip olacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

12,00 ₺ KDV Dahil
15,00 ₺ KDV Dahil
İfade kalıpları iletişimin sağlanmasında önemli bir işlev üstlenmektedir. Hemfikir olma, karşı çıkma, tavsiyede bulunma, eleştirme, methetme, yasaklama, olasılık bildirme, zorunluluk bildirme gibi çeşitli anlamlar içeren ifade kalıplarını bilmek o dilde etkili ve sağlıklı iletişim kurabilmek için gereklidir. İfade kalıpları bir dilde anlatım incelikleri yaratır. O dilde kullanılan ifade kalıplarını bilmeyen bir bireyin kendi his ve düşüncelerini sağlıklı bir şekilde karşıya aktarması mümkün olmadığı gibi karşılaştığı anlatımları da doğru bir biçimde anlaması mümkün değildir. 
Bu kitapta gündelik dilde yaygın olarak kullanılan altı yüzden fazla ifade kalıbı farklı anlamlarıyla birlikte ele alınmıştır. İçerdiği konular itibarıyle Japonca dil sınavlarına hazırlananlar için de önemli bir başvuru kaynağı olacak olan bu kitap özellikle Japonca Yeterlilik Sınavı’nın (JLPT) N1, N2, N3, N4 düzeyleri için gerekli konuları kapsamaktadır. Zengin içerikli, pratik bir başvuru kaynağı olan bu kitap, Japon Dili ve Edebiyatı öğrencilerinin yanı sıra Japoncasını geliştirmek isteyen her düzeyden kişiye hitap etmektedir. Bu kitap Japoncasını geliştirmeyi amaçlayanlar ve Japoncayı etkin bir şekilde öğrenmek isteyenler için bir başucu kitabı olacaktır. 

TEMEL DEĞERLERE SAHİP OLMAK, BAĞLI KALMAK, 
İNANMAK VE SÜRDÜREBİLMEK AŞK’INA!..
40,00 ₺ KDV Dahil
50,00 ₺ KDV Dahil
9,00 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil
9,00 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil
9,00 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil
Una pequena ciudad al norte de Alemania, Ilamada Hameli. Su paisaje era placentero y su bellaza era exaltada por las riberas de un rio ancho y profundo que surcaba por allş. Y sus habitantes se enorgullecian de vivir en un lugar tan apacible y pintoresco.
2,40 ₺ KDV Dahil
3,00 ₺ KDV Dahil
habia una vez un rey y una reina que estaban tan afligidos por no tener hijos, tan afligidos que no hay palabras para expresarlo. Fueron a todas las aguas termales del mundo; votos, peregrinaciones, pequenas devociones, todo se ensayo sin resultado.
2,40 ₺ KDV Dahil
3,00 ₺ KDV Dahil
Un molinero dejo, como unica herencia a sus tres hijos, su molino, su burro y su gato. El reparto fue bien simple: no se necesito Ilamar ni al abogado ni al notario. Habrian consumido todo el pobre patrimonio.
2,40 ₺ KDV Dahil
3,00 ₺ KDV Dahil
6,40 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil
16,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
17,25 ₺ KDV Dahil
23,00 ₺ KDV Dahil
7,50 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
7,50 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
7,50 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
32,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil
37,13 ₺ KDV Dahil
49,50 ₺ KDV Dahil
5,60 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil
18,90 ₺ KDV Dahil
27,00 ₺ KDV Dahil
27,30 ₺ KDV Dahil
39,00 ₺ KDV Dahil
18,00 ₺ KDV Dahil
24,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >